Bağlanma Korkusu pdf indir

http://www.pdfkitaplariindir.com/baglanma-korkusu-pdf-indir.html

Bağlanma Korkusu pdf indir

Herkes “hayatının adamı” ya da “hayatının kadını” nı bulmaya ve mutlu olmak istiyor. Bununla birlikte, bazı insanlar hep “yanlış kişiye” rastlarlar … Bazı insanların ilişkileri, en yakın olduklarını hissettiklerinde parçalanır. İster evlilik veya ortaklık olsun, hayatlarını paylaşamazlar, mutlu değiller, yalnız ve kötü hissediyorlar.

Bazen neye ve ne sürüklenendiklerini anlamak için biraz geriye gitmeleri gerekiyor. Elindeki kitap tam olarak bunu yapar; Bir adım geriye doğru, bilinçaltımızın derinliklerinde olan ve yolsuzluk içinde sevginin tutkulu ve güvenli ilişkilerine yol açan korkuları aydınlatıyoruz.
Mutsuz ilişkilerin elbette pek çok nedeni olabilir, ancak psikoterapist Stefanie Stahl bana bunların çoğunun bağlı olmaktan endişe ettiğini söylüyor. Bunun “evet” veya “hayır” diyen çiftlerin korkunç bir kurbanı olduğunu ve aniden en tutkulu olduklarında aniden kaybolduğunu ve ilişkilere girenlerin mağduru olduklarını söylüyorlar. Bağlanma korkusu içindeki kişilerin tipik davranış kalıplarını ayrıntılı olarak tarif ederek, “Avcılar”, “Prensesler” ve “Duvarların ustaları” nı tanıtıyorlar. Aynı zamanda bu dehşetin nasıl olduğunu, ancak ondan kurtulmanın yollarını da anlatıyor.

Bu kitap, bu korkunç kurbanların ve ortaklarının bir tür rehberidir, çünkü hem bağlanma korkusu hem de yukarıdan gelme şeklini öğretir; İyi düşünün, belki de, belki de sevdiğiniz birini, yakın akrabanız gerekli …

Bağlanma Korkusu Kitabı Okuyucu Yorumları

Bence, olumsuzluğundan sonra bozguna uğrarsanız, bu kitabın sizin için yararlı olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle, yaşadığınız duruma bir örnektir ve bu hikayede, insanların birlikte yaşadıklarını bulacaksınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s