Çocuğunuzun Korkuları ve Çözüm Yolları pdf indir

http://www.pdfkitaplariindir.com/cocugunuzun-korkulari-ve-cozum-yollari-pdf-indir.html

Çocuğunuzun Korkuları ve Çözüm Yolları pdf indir

Çocuklarınızın; Önce aileleri, daha sonra toplumları ve daha sonra insanlığın geleceği söylenebilir. Evet, çocuğumuz öncelikle bizim geleceğimizdir. Geleceğe yalnızca çocuklarımızdan ulaşabiliriz. Onların üzerine titrememizin nedeni de bu değil mi? Geleceğinizin sağ kanunlarını bilmeyen korkak, çekingen veya agresif bir kişi tarafından temsil edilmesini ister misiniz?

Çocuğunuzun tuttuğu şeyleri durduran adil bir kişi olarak büyümesini arzulamaz mısınız? Bunun nasıl başarısı olacak? Tabii ki, çocuğumun farkındayım. “İnsan çocuğu bilmiyor mu?” Sorusu. Aklıma gelebilir. Ayrıca çocuğunuzu bilebilirsiniz. Ama ne kadar? Çocuğunuzun korkularını biliyor muyuz? Bu korkuların nedenlerini bile biliyor muyuz? Çocuğunuzun korkuları karşısında nasıl davranmalıyız? Ne zaman bir uzmana danışmalıyız? Her korkudan uzmana danışılır mı? Bu sorular daha da çoğaltılabilir. Ebeveyn olmak, sadece çocuk sahibi olmak anlamına gelmez. Belki de bu biyolojik ebeveynlik olabilir. Gerçek bir ebeveyn olmak, bundan daha fazla sorumluluk gerektirir. Bu sorumluluk aynı zamanda bir aile üyesi olmanın da anlamlı olmasını sağlar.

Çocuğunuzun Korkuları ve Çözüm Yolları Kitabı Okuyucu Yorumları

Eğitimciler ve ebeveynler için gerekli olabilecek bir kitap. Bir çocuğun hatalarını yakalamak ve hataları nasıl çözecek iyi bir kitaptır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s