Evlilik Okulu pdf indir

http://www.pdfkitaplariindir.com/evlilik-okulu-pdf-indir.html

Evlilik Okulu pdf indir

Evlilik Okulu, evli ve evli gençlerin ve evli bireylerin ilişkilerinin farkındalık düzeyinin yükseltilmesi amacıyla yazılmıştır.

İstanbul Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hasan Ali Yücel tarafından Haluk Yavuzer başkanlığında yapılan bu çalışmanın ana temaları: Bireyler ortak olabilmek için hazırlanmalı; Eşler arası iletişim becerilerinin geliştirilmesi; Problem çözme ve ebeveynlik hazırlığı; Eşlerin deneyimlerinin paylaşıldığı ortam, sorunlar tanımlanır ve sorulara cevaplar verilir.

Evlilik Okulu Kitabı Okuyucu Yorumları

Bu kitabı evlilikten önce okurken bir süre üniversiteye ve KPSS’ye döndüm ve Eğitim Psikolojisi, özellikle Gelişim Psikolojisi, Rehberlik kavramlarıyla tekrar karşılaştığımdan etkilenmedim. Hayal kırıklığına uğramıştım, .

Yorum-2

Birçok akademisyenin çeşitli evlilik evreleri hakkında yaptıkları istatistikleri, araştırmaları ve deneyimleri aktaran çok güzel bir kitaptır. Dünyadaki tüm araştırmalara yapılan atıflar yapılmış ve evlilik her aşamada ele alınmıştır. Evlilik adına okunacak ilk evlilik ve evlilik kitabı, sevgim hâlâ önemsiz görülüyorsa sıkıcıdır. Bununla birlikte, biraz daha ayak izi yazdırdıktan sonra, çok geç olmadan okunması gerekir.

Yorum-3

Evlilik okulları artık gerçeğe dönüşüyor: Toplumumuzda ne kadar uzun süre yaşadığımız, organizasyonel ve sadık toplumlar ne kadar başarılı olursa, daha başarılı olacağız ve bu kuruma ne kadar çok baskı yapabilirsek Bu kurumu inşa etmek zorundayız. Dıguy’u düşünüyorum … Haluk bey, aynı zamanda parçaları bir araya getiren insanlardan biri …

Reklamlar

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s