Çocuğunuz ve Sizin İçin Montessori Etkinlikleri pdf indir

http://www.pdfkitaplariindir.com/cocugunuz-ve-sizin-icin-montessori-etkinlikleri-pdf-indir.html

Çocuğunuz ve Sizin İçin Montessori Etkinlikleri pdf indir

Çocuğunuzla sınırlı kaliteli zamanlarda, ilk eğitiminize başlamanıza yardımcı olacak pratik bir kitaba ihtiyacınız var. Montessori Çocuğunuz ve sizin için etkinlikler, vazgeçilmez bir çalışma kitabı olup, adım adım faaliyetler ve alıştırmalar içerir. Bu etkinlikler sayesinde çocuğunuzla eğleneceksiniz ve çocuğunuzun erken yaşantı becerilerinin geliştirilmesine katkıda bulunacaksınız. Kitaptaki düğme şekillerini öğrenmekten sayıları okumaya ve uzun cümleler okumaya kadar birçok etkinlik var. Tüm olaylar, genel bilgi düzeyine ve zorluğa göre aşamalı tekliflerle birlikte sunulmaktadır.
Bu olaylar özellikle çocuk eğitiminde uzman olmayan ebeveynler için kolaydır. Ayrıca, çocuklarıyla rahatça çalışacak ve ebeveynlerini oynamaya yönlendirecek şekilde tasarlandı. Kitaptaki projeler Montessori felsefesine ve üç ila beş yaşlarındaki çocuklara dayanıyor. Faaliyetlerin fazla maliyeti yoktur ve çok fazla zaman almazlar.

Beş bölüme ayrılmış olan bu kitap günlük yaşam becerileri ile başlar; Dil becerileri, matematik becerileri ve bilimsel becerileri takip eder. Montessori Etkinlikler size çocuğunuzun ihtiyaçlarını fark etmek ve algıları, hareket koordinasyonu ve kendine saygısının nasıl geliştiğini görmek için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Çocuğunuz ve Sizin İçin Montessori Etkinlikleri Kitabı Okuyucu Yorumları

Baskı kalitesi çok iyi, çok sayıda etkinlik öneriliyor, günlük hayatımızda kolaylıkla uygulayabileceğimiz şeyler anlatılıyor. Çocuğumla meyve keki yapmanın bir montessori etkinliği olacağını hiç düşünmemiştim 🙂

Yorum-2

Kitap, 3-4 yaş grubuna hazırlandığından 21 aylık devasa günlük yaşam becerileri için bu kitabın etkinliklerini kullanmaya başladım ancak müfredat basit bir kitaptan yapıldığından beri … kullanmaya başladığım halde Ev malzemelerindeki basit günlük rutinler,

Yorum-3

Gerçekten yararlı bir kitap. Çocuklarımızın kaçının teknoloji çağında hapsolduklarını görebiliriz ve bu kitap kendilerini bulmak için tasarlanmıştır. Ailelere ışık tutan bir kitap.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s