Kitle İletişim Kuramları pdf indir

http://www.pdfkitaplariindir.com/kitle-iletisim-kuramlari-pdf-indir.html

Kitle İletişim Kuramları pdf indir

Sosyal bilimler alanında ücretsiz çalışmalar yapmak, hem Türkiye gibi ülkelerde son derece yoğun bir çaba ve çok özel bir meydan okumayı gerektirir.
Ama bazen daha da önemlidir. Yabancı dilde üretilen orijinal eserleri derlemek ve bunları Türkçe olarak kazanmak …. Yerel ulusal kültür, evrensel meseleleri katmanlaştırmanın özel bir yoludur; Özel bir sıralama ve sıralama süreci, çeviri derlemeleri.
Elinizdeki derleme, yaşamını akademik alanın yükselmesi, şöhret kazanması gibi çeşitli alanlarda ve formlarda iletişim alanına adamış bir yazarın okuyucusuna, özellikle de öğrencilerin okuyucularına sessiz bir çağrı olduğunu göstermektedir. Iletişim fakülteleri, bilimsel araştırma yapmak veya bu alanla ilgili temel bilgi almak isteyenler.

Kitle İletişim Kuramları Kitabı Okuyucu Yorumları

Kitlesel iletişim teorileri kitabı; Bu, akademik bir dilde yazılmış bir derleme biçiminde bir kaynaktır. Yüksek lisans derecesine sahip olacak veya İletişim fakültesi okuyan arkadaşlar için önerilen bir kaynaktır. Çoğu iletişim Fakültesi profesörleri kütüphanesinde.

Yorum-2

Erol Mutlu, Hocan’ın önemli kitaplarından biridir. Temel metinleri iletişim anlamında okumak isteyenler bu kitabı almalı. Birçok makalenin derlemesi ile kuruldu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s